Od července 2016  máme  obchodní zastoupení firmy FitCraft Energy s.r.o. zaměřené na výrobu hybridních akumulačních systémů pro rodinné domy, průmyslové objekty a stavby.  Pro realizaci FV  instalací v rámci NZÚ je velmi zajímavý kompaktní designový systém SAVEBOX Home s intergovanou kompletní hybridní technologií a akumulátory LiFePO4.

Hybridní systém pro výrobu a akumulaci elektrické energie v rodinných domech.

Po zkušenostech s průmyslovým využitím akumulace energie přicházíme na trh s výrobkem určeným pro rodinné domy. Jeho varianty odpovídají technickým požadavkům pro získání dotací z titulů Nová zelená úsporám

Savebox HOME obsahuje veškerou potřebnou elektroniku plně funkčního hybridního systému (měnič, mmpt tracker pro výrobu energie z fotovoltaiky, akumulátory, přepěťovou ochranu atd.). Je to all-in-one zařízení určené pro rezidenční využití = připojení ke stávajícím elektrickým rozvodům v interiéru rodinných domů a chat.

SAVEBOX je zařízení pro uchování elektrické energie sloužící zároveň jako mobilní akumulátorový zdroj.Po nabití je jím možno napájet elektrické spotřebiče, stejně jako z pevné elektrické sítě. SAVEBOX má vstupy pro nabíjení přímo z elektrější informaceické sítě, z elektrického generátoru (elektrocentrály), z fotovoltaických panelů a také ho lze nabít energií z větrné turbíny.