Solární a větrné elektrárny

fota-dilna--002V roce 1991 byla založena soukromá obchodní, montážní a servisní firma Agroservice R, zaměřená na služby v oblasti zemědělských a potravinářských technologií.

V následujících letech jsme pole činnosti rozšířili o montáže a servis průmyslových chladících zařízení a klimatizací, instalace a prodej komponentů pro pastevní areály.

Od roku 2003 se zabýváme aplikací alternativních technologií. V současné době, díky výraznému technickému pokroku v oboru fotovoltaiky se snažíme v rámci nově zřízeně  divize Solar Solution realizovat rozšíření tohoto mladého, ale velice perspektivního odvětví do běžné praxe lidí a firem.

V období 2008 – 09 jsme se podíleli na realizaci slunečních elektráren s o instalovaném výkonu 335 kWp. V roce 2010 jsme pokračovali v rozpracovaných projektech a i přes na jaře vyhlášený stop stav realizovali  FV instalace o objemu cca 1,25 MWp.

V současnosti se zabýváme dalšími fotovoltaickými aplikacemi, regulací a optimalizací stávajících systémů.

Kvalitní FVE komponenty světových výrobců

fs-solarmodule-thumb-newVyužitím jedinečného 3D plánovacího programu  jsme schopni rychle a spolehlivě navrhnout  optimální řešení, posoudit parametry realizovaného zařízení a automaticky vytvořit sestavy pro vlastní montáž.

V rámci spolupráce se zahraničními výrobci  můžeme zákazníkům nabídnout  řadu kvalitních solárních panelů a FVE komponentů renomovaných  značek jako BP Solar, Schott Solar, Solarworld, Suntech, Trina Solar, Solarfun, Mitsubishi Electric, Fronius, SMA, Kostal za velmi zajímavé ceny.

Díky obchodní spolupráci s firmou Efektim máme možnost rozšířit sortiment o řadu velice kvalitních fotovoltaických panelů Phono Solar a invertory Refusol a Danfoss.

Na rok 2010 jsme připravili další rozšíření nabídky FV panelů. Podrobnosti naleznete v sekci Produkty – Solární program.

Eliminace energetické a ekonomické krize

ikona_cfaNeustálé zdražování elektrické energie spolu s propadem ekonomických ukazatelů mnohých i nezemědělských firem a společností může být kompenzováno vhodně zvoleným a kvalitně realizovaným fotovoltaickým systémem. Zákonem garantované výkupní ceny energie FVE elektráren tuto šanci prostě nabízejí. Proč ji nevyužít …..?