Nová zelená úsporám je dotační program zaměřený na úspory v oblasti energií a na rozšíření energie z obnovitelných zdrojů v rodinných domech. Právě probíhající kontinuální výzva umožňuje žádat a čerpat dotace průběžně až do konce roku 2021.

 • Nově zavedená investiční dotace z programu ” Nová Zelená Úsporám” Vám pomůže finančně zvládnout pořízení vlastní fotovoltaické (solární) elektrárny na střeše Vašeho domova.
 •  
  Díky investiční dotaci, která může být až 100.000,-Kč, se průměrná návratnost investice do rodinné fotovoltaické (solární) elektrárny dostává k hranici 10 ti let.
 •  
  Staňte se částečně energeticky nezávislými, vyrábějte si vlastní elektřinu a hned jí taky spotřebujte.
 •  
  Snižte si náklady na energie až o desítky procent a zajistěte si právě teď svou energetickou budoucnost (předpokládáme, že ceny energií budou v budoucnu stoupat).
 •  
  Dlouhá životnost systému = dlouhá záruka. Výrobcem jsou garantovány výkonové garance až na 25 let. Fotovoltaické střídače mohou mít záruku až 20 let.
 •  
  Životnost fotovoltaického systému je až na 35-40 let.
 •  
  Odolnost – fotovoltaické moduly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a dalších ochranných materiálů. Fotovoltaický panel odolává nežádoucím vlivům počasí (déšť, kroupy, mráz, apod.).
 •  
  Ekonomická návratnost sluneční elektrárny při využití dotací se pohybuje mezi 8-12 lety. Záleží na místě instalace, formě financování, efektivnosti využití Vámi vyrobené energie apod.

Vyřídíme veškeré dokumenty

Pro naše klienty vyřídíme veškeré dokumenty potřebné k realizaci fotovoltaické elektrárny. Včetně vyřízení potřebných formalit spojených se získáním dotací z fondu Nová Zelená Úsporám.

Kvalitní a prověřené technologie

Pro naše fotovoltaické projekty používáme pouze kvalitní a prověřené technologie. Prodloužené záruky, záruční i pozáruční profesionální servis je samozřejmostí.

Naše práce je prováděná na klíč !

Naše práce je profesionálně a s řemeslným fortelem prováděna našimi zaměstnanci. Máme za sebou již několik stovek realizací a spousty spokojených zákazníků.